PLANER wakacyjny dla dzieci -
wakacje udane na 100%

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Wiele dzieci na pewno cieszy się z perspektywy nie chodzenia przez ponad dwa miesiące do szkoły, ale jako dorośli wcale nie musimy martwić się, że ten czas będzie dla nich bezproduktywny. Przedstawiamy „Planer wakacyjny. Wakacje udane na 100%” – książkę Anny Zawadzkiej, dzięki której najmłodsi w trakcie wakacji mogą nauczyć się istotności organizacji i… dobrze się przy tym bawić.

PLANER wakacyjny
z naklejkami

5/5

Planer wakacyjny dla dzieci

Ilość stron: 96

Format: 160×210 mm

Okładka: miękka

Wydanie: pierwsze

Wydawnictwo: Better Leaders Academy

Dodatki: arkusz naklejek

 34,90(z 5% VAT)

 

CZYM JEST PLANER?

„Planer wakacyjny” kierujemy przede wszystkim do młodych ludzi w wieku 7+, którzy dopiero uczą się tajników planowania i organizacji, ale przede wszystkim chcą spędzić najlepsze wakacje w swoim życiu. Śmiało mogą też sięgnąć po niego rodzice, którzy chcą nauczyć swoje dzieci czegoś, co będzie im się przydawać na każdym kroku życia, jak i rodziny, pragnące cieszyć się wspólnie spędzanym czasem, zamiast poświęcać go na pilnowanie zagadnień organizacyjnych.

Planer wakacyjny to narzędzie ułatwiające właścicielowi wizualizację celów. Niebanalnie zaprojektowany wciągnie czytelnika, oferując mu atrakcyjną treść i formę. Następnie krok po kroku przeprowadzi go przez zagadnienia związane z planowaniem, wskazując priorytety, podpowiadając jak podzielić duże wyzwania na mniejsze, ucząc przy tym zarządzania czasem.

Planer wakacyjny to także zbiór wyzwań, wprowadzających w życie właściciela element przygody. Większość z nich pomoże rozwinąć wrażliwość estetyczną i kreatywność, poprzez zachętę do tworzenia rysunków i kolaży za pomocą kolorowych długopisów, flamastrów i kredek, wycinanek i innych narzędzi.

Planer wakacyjny pozwoli zatrzymać wspomnienia na dłużej. Jedno spojrzenie w książkę po latach przywoła wspomnienia wspaniałych wakacji i czasu spędzonego z bliskimi.

Planer wakacyjny to też gry i zabawy, które umilą właścicielowi czas w podróży. To wielofunkcyjna książka, która uczy i bawi.

JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ?

– Planować wakacje należy z dużym wyprzedzeniem. Na zrealizowanie planów są tylko dwa miesiące, a atrakcji sporo.

– Porozmawiaj z dzieckiem i ustalcie, co Wasza pociecha chciałby zobaczyć, gdzie pojechać i co robić w wolnym czasie.

– Gdy uzgodnicie wspólne cele można już rozpocząć pracę nad przygotowaniem konkretnego planu. Pamiętaj jednak, że to dziecko ma zaplanować Wasz czas, a ty mu towarzyszysz, wspierasz i służysz pomocą.

– Załóżcie katalog w komputerze i zbierzcie najciekawsze informacje o miejscach, które chcecie odwiedzić. Będziecie z tych wiadomości korzystać, planując realizacje waszych wakacyjnych celów. Spiszcie je w punktach. Na tej podstawie wybierzcie od 3-5 z nich – to będą wasze główne wakacyjne azymuty.

– Każdy z wybranych wspólnie celów rozwińcie w bardziej szczegółowych podpunktach, odpowiadając na pytania: Dlaczego właśnie tam chcecie pójść czy pojechać. Co Was w tych miejscach zainteresowało? Czego się spodziewacie po pobycie w tych miejscach? Z jaką wiedzą chcecie stamtąd wrócić?

KORZYŚCI DLA DZIECKA Z PRACY Z PLANEREM

– Kształtuje nawyki samodzielności i odpowiedzialności za swoje działanie 

– Uczy się organizacji swojego czasu

– Odkrywa swoje zainteresowania i uczy się jak je pogłębiać i rozwijać

– Uczy się współpracy z dorosłym

DLA KOGO JEST PLANER?

– Świadomych rodziców szukających narzędzi do pracy z dzieckiem

– Nauczycieli poszukujących innowacyjnych metod pracy z uczniami

– Psychologów i Pedagogów poszukujących narzędzi do wsparcia procesu terapeutycznego

Akcesoria

Planer to nie wszystko, co mogę zaproponować!

W zestawie z każdym planerem znajdują się również 2 arkusze ze 155 naklejkami, które ułatwią planowanie konkretnych aktywności. Dzięki nim dzieci będą mogły zaznaczyć ważne dla siebie rzeczy lub wydarzenia, a także użyć ich podczas wypełniania zadań w planerze. Wydrukowane dą na matowym papierze, żeby łatwiej się po nich pisało.

 

  2 arkusze, 155 naklejek;  format a3: 16,3 x 23,5 cm ; papier matowy

opinie o planerze

FAQ